Спортивний комплекс «Качалка»

Спортивний комплекс «Качалка»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 223
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,16
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,66

Локація
с. Тараща

Дати реалізації
Березень 2022 — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
64 510 грн

Про що цей проєкт?
У с. Тараща — погано розвинена інфраструктура, мало можливостей для організованого спільного дозвілля, через що мешканці не згуртовані і спілкуються невеликими колами. Молодь виїжджає з села, єдине дозвілля дітей — збиратись у закинутих хатах, а мешканців складно згуртувати для вирішення нагальних проблем села.

Ми переконані, що майданчик для спільного дозвілля вирішить ці проблеми, оскільки родини будуть зацікавлені у розширенні можливостей для здорового дозвілля, а діти — з радістю розважатимуться на організованому спортивному майданчику.

Отже, мета проєкту — встановити спортивний майданчик і, таким чином, створити умови для задоволення потреб мешканців та гостей села Тараща у здоровому та активному дозвіллі.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Провести толоку і підготувати територію для встановлення майданчику;
– Придбати спортивний інвентар — турнік, бруси, шведську стінку тощо;
– Придбати будівельні матеріали для монтажу готової конструкції;
– Змонтувати спортивний комплекс на підготовленому майданчику.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту дасть можливість усім охочим займатись спортом у спеціально обладнаному місці, що сприятиме об’єднанню членів громади за інтересами, розвитку села та активізації громади як змінотворців.

На глобальному рівні проєкт продемонструє, що і в невеличкому селі є активні громадяни, які об’єднують громаду і власними силами змінюють якість життя на краще.

Що буде далі?
Проєкт не передбачає завершення — ми створюємо всі умови для того, щоб цей майданчик слугував громаді багато років. Після відкриття спортивного комплексу ініціативна група планує звернутись до громади з пропозицією зібрати кошти та долучитись до встановлення поряд дитячих гойдалок, горки та інших цікавинок для дітей молодшого віку.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 223 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,16 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,66

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту