Відкритий клас Skylight

Відкритий клас Skylight

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2120
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 74,00

Локація
с. Кочержинці

Дати реалізації
Лютий 2022 — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
45 950 грн

Про що цей проєкт?
Через карантинні обмеження стало складно організовувати культурні та освітні заходи для великої кількості учнів. Уроки на свіжому повітрі — більш безпечні в умовах пандемії, адже надворі значно легше дотримуватись фізичної дистанції. Наразі на території селища немає локації, яка би дозволила проводити такі заходи з дотриманням карантинних вимог. Тому створення класу під відкритим небом — нової локації для проведення масових заходів та одночасного розміщення великої кількості людей — вирішить цю проблему. 

Отже, мета проєкту — створити еко-простір Skylight для безпечного проведення освітніх та культурних заходів в умовах карантину для учнів, батьків та педагогів на території Кочержинської гімназії.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Облаштувати територію для реалізації проєкту;
– Закупити матеріали, виготовити та змонтувати конструкції для облаштування локації;
– Відкрити простір і провести урок-тренінг з екологічної тематики;
– Провести неформальні уроки на свіжому повітрі, воркшопи та майстер-класи;
– Прослідкувати за результатами проєкту і підготувати звіт.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні — з’явиться простір під відкритим небом Skylight для проведення open air уроків та різних активностей, а також екологічний осередок для змістовного дозвілля на свіжому повітрі; підвищиться інтерес учнів до навчання; покращиться імідж школи, а активні батьки отримають місце для обговорення спільних питань виховання дітей. Проєкт стане позитивним досвідом для громади у впровадженні та реалізації соціальних ініціатив, що стане поштовхом до подальших змін.

На глобальному рівні це реалізує потенціал творчої молоді, покращить якість освіти, налагодить діалог та знизить психологічну напругу в суспільстві, а також збереже здоров'я населення.

Що буде далі?
Відкритий клас будуть активно використовувати в освітній, культурній та гуртковій діяльності закладу — проводитимуться уроки, заняття для гуртківців образотворчого напрямку, тренінги, майстер-класи, воркшопи за різними напрямами, культурно-просвітницькі заходи, зустрічі представників місцевої влади з жителями села, засідання батьківської ради.

У співпраці з органами місцевої влади щороку осередок будуть удосконалювати та розширювати, розвиватимуться можливості його використання на рівні громади, відбуватимуться колективні озеленення території навколо класу.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2120 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 74,00

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту