Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Комунікаційно–дискусійна локація в громадському просторі

Комунікаційно–дискусійна локація в громадському просторі

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 258

Локація
с. Карашина

Дати реалізації
Квітень 2022 — червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
90 000 грн

Про що цей проєкт?
Одна з основних проблем нашої громади — дистанціювання від вирішення нагальних проблем. У певній мірі маємо недостатньо високу довіру до влади, погано налагоджені зв’язки між волонтерами, місцевою владою, бізнесом та іншими учасниками суспільних процесів. У селі не працює будинок культури і, відповідно, немає осередку для розвитку змістовного дозвілля молоді, що призводить майже до повної відсутності культурного життя населення. Це все шкодить зміцненню соціальної згуртованості громади.

Проєкт облаштування комунікаційно-дискусійної локації в селі сприятиме розвитку молоді, популяризації активної громадянської позиції, поширенню інклюзії та досягненню гендерної рівності. Згуртування громади покращить ментальне здоров’я жителів села в умовах соціального дистанціювання. Участь у толоках по облаштуванню локації, центром якої стане зроблена власноруч альтанка для зустрічей, стане поштовхом поштовхом для реалізації подальших проєктів.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Обрати локацію, підготувати місця для побудови альтанок;
– Зробити настил для підлоги, встановити дах і обробити альтанку;
– Встановити плитку, дорожні і тротуарні бордюри;
– Встановити столи, лавки та урни;

Чого плануємо досягти?
Після реалізації проєкту ми матимемо облаштований майданчик для спілкування та організації культурних заходів — зустрічей із місцевими поетами, проведення відкритих уроків школярів Черепинської школи, змагань та виставок. Місце стане осередком згуртування жителів села навколо спільних проблем та участі в соціально-культурній діяльності. 

Глобально це стане мотивацією для подальшої співпраці жителів села та влади, активізації молодіжного руху, самоорганізації активних громадян різних поколінь.

Що буде далі?
Проєкт зародився на основі вже існуючої ініціативи відкриття Сквера Пам’яті та Пошани. Тому він, як одна зі складових загальної концепції благоустрою с. Карашина, є довгостроковим і входить у запланований ланцюжок створення оригінальних локацій в інших віддалених куточках села.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 258

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту