«Крок у майбутнє»

«Крок у майбутнє»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 141
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,00

Локація
с. Озірна

Дати реалізації
Лютий 2022 — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
53 040 грн

Про що цей проєкт?
На території Водяницької громади є безліч сміттєзвалищ, які створили і далі продовжують створювати самі ж люди. Проєктом «Крок у майбутнє» ми хочемо вплинути на свідомість мешканців і навчити берегти навколишнє середовище. Необхідно проводити бесіди та толоки з мешканцями громади у кожному населеному пункті, бо якщо цього не робити — наслідки будуть страшні.

Мета проєкту — вплинути на екологічну свідомість мешканців Озірянского старостинського округу, провести толоки, у яких братимуть участь мешканці, та встановити контейнери для пластику у селі Озірна та селі Попівка Водяницької громади.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Провести лекції про сортування сміття для населення сіл;
– Облаштувати місця під контейнери і встановити їх;
– Опублікувати статті у місцевій газеті та у соцмережах.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт вплине на екологічну свідомість 400 людей, а проведені лекції про сортування пластику роз'яснять жителям про його шкідливість для навколишнього середовища. Завдяки толокам буде очищено лісосмуги та вулиці на окраїнах сіл в Озірянському старостинському окрузі.

На глобальному рівні проєкт позитивно вплине на людей, а толоки їх згуртують. Екологічна ситуація поліпшиться, а мешканці Озірянського старостинського округу більше не викидатимуть власні побутові відходи у лісосмуги, ярки, ставки, ліси. Весь пластик сортуватимуть та збиратимуть на переробку.

Що буде далі?
«Крок у майбутнє» триватиме ще три роки, адже у наших планах — встановити контейнери для пластику і по інших селах Водяницької громади. Після встановлення контейнерів для пластику в усіх населених пунктах громади з'являться контейнери для скла та паперу, а лекції і толоки обов’язково триватимуть.

Комунальне підприємство «Водяницьке» бере на свій баланс всі контейнери та стає відповідальним за їхеій подальший догляд та обслуговування.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 141 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,00

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту