Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Мистецький простір «Артсквер»

Мистецький простір «Артсквер»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 938

Локація
смт Чорнобай

Дати реалізації
Грудень 2021 — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
75 000 грн

Про що цей проєкт?
У селищі немає комфортного місця на вулиці, де молодь могла би відпочивати. Тому є актуальна потреба — створити відкритий простір, де молодь та підлітки будуть спілкуватись та розкривати свій творчий потенціал у межах культурно-мистецьких заходів. Наразі в центрі селища є ідеальне місце для творчих зібрань та відпочинку — сквер, поряд із яким розташована дитяча школа мистецтв, публічна бібліотека, інклюзивно-ресурсний центр та дитячий садок. Але поки сквер не облаштований.

Метою проекту є створення вуличного молодіжного мистецького простору у сквері селища Чорнобай для згуртування та творчої реалізації молоді громади.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Зібрати ініціативну групу — залучити волонтерів та молодь;
– Виготовити і встановити помост для мистецького простору;
– Придбати і встановити лавки, клумби з рослинами;
– Провести селищну толоку;
– Облаштувати тротуарні доріжки;
– Провести урочисте відкриття простору;
– Влаштувати молодіжні творчі вечори;
– Підготувати звіт про реалізацію проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні — з'явиться доступне та комфортне місце для спілкування, проведення дозвілля, мистецьких, літературних заходів та майстер-класів. Молодь буде більше часу проводити на свіжому повітрі, що сприятиме поліпшенню здоров’я. Також свої тематичні зустрічі проводитимуть й інші мешканці громади.

На глобальному рівні проєкт сприятиме згуртованості різних соціальних груп та творчій самореалізації, а також — активізує їх участь у житті громади, допоможе зблизитися молоді з представниками місцевого самоврядування, аби в майбутньому отримувати від них підтримку. 

Що буде далі?
Мистецький простір довго матиме попит, залучатимуться кошти спонсорів та селищної ради для його подальшого естетичного оформлення — заплановано встановити пам'ятник Б. Романицькому та надати скверу його ім'я. Публічна бібліотека та заклади культури проводитимуть заходи для різних вікових груп на території мистецького простору відповідно до важливих державних свят.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 938

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту