Мобільна івент-зона

Мобільна івент-зона

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 77
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,79

Локація
Кельменецька селищна ТГ

Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
39 400 грн

Про що цей проєкт?
Наразі у кельменецькій громаді є лише приміщення із застарілим стаціонарним устаткуванням, яке не може забезпечити якісне проведення івентів у новому форматі. Тож пропонований проєкт передбачає створення мобільної івент-зони для розвитку та продуктивного дозвілля мешканців Кельменеччини. Заходи матимуть освітньо-пізнавальний характер, а мобільність зони дозволить проводити їх у невимушеній атмосфері.

Що плануємо робити?
До кінця листопада планується провести ряд заходів для сотні людей. Зокрема, п’ять презентацій книжок, отриманих за програмою поповнення бібліотек від Українського інституту книги. 

Чого плануємо досягти?
Завдяки реалізації проєкту з'явиться можливість використовувати інвентар для проведення заходів нового формату, які раніше не були можливі через відсутність матеріального оснащення, а презентації книжок познайомлять місцевих мешканців з можливостями івент-зони.

Що буде далі?
Івент-зона стане мобільною локацією для заходів різного спрямування, можливе використання її не лише для закладів культури, а й для освітніх та закладів соціального спрямування (Служба у справах дітей, Центр надання вторинної безоплатної правової допомоги, Центр соціальних служб).

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 77 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,79

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту