Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Лідери суспільної думки

Лідери суспільної думки

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 51

Локація
м. Хотин, м. Чернівці, м. Сокиряни, смт Кельменці, м. Вижниця

Дати реалізації
Серпень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
25 900 грн

Про що цей проєкт?
В Україні проживає близько 250 тисяч ВІЛ-позитивних осіб. У Чернівецькій області – 1054 людини. Третина нових виявлень випадків інфікування – у середовищі дітей та молоді, а статевим шляхом відбувається понад 70% заражень. З огляду на дані, існують такі проблеми: поширення ВІЛ-інфекції серед молоді, низький рівень обізнаності про профілактику та способи зараження ВІЛ у молодіжному середовищі, стійкі міфи та стереотипи стосовно ВІЛ-інфікованих, що провокує стигму та дискримінацію ВІЛ-позитивних людей.

Аби подолати ці проблеми, ми вважаємо актуальним проведення профілактичної роботи з молоддю та підлітками, які лише починають статеве життя. Підвищити рівень знань про відповідальне ставлення до здоров’я та актуалізувати проблему поширення ВІЛ-інфекції серед молоді допоможе проведення 8 відкритих інформаційно-просвітницьких занять з протидії ВІЛ та створення соціального відео «Не стигматизуй» із залученням учасників тренінгу.

Що плануємо робити?
Планується проведення 8 відкритих інформаційно-просвітницьких занять з протидії ВІЛ та створення соціального відео «Не стигматизуй».

Зокрема, плануємо провести такі тренінгові активності:
– Тренінг для групи ризику – клієнтів Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги;
– Тренінг для групи ризику – підопічних Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
– Два тренінги для молоді міста у приміщенні молодіжного центру «Резиденція молоді»;
– Тренінг для молоді міста Хотин;
– Тренінгове заняття для молоді міста Сокиряни;
– Тренінгове заняття для молоді міста Кельменці;
– Тренінгове заняття для молоді міста Вижниця.
Кожен тренінг має на меті залучити 20 учасників.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт збільшить рівень поінформованості молоді у містах Чернівецької області стосовно ризиків інфікування ВІЛ та актуалізує важливість відповідального ставлення до здоров’я. Зменшить кількість випадків стигматизації ВІЛ-позитивних людей через їхній статус в області, підкреслить важливість піклування про своє здоров’я серед місцевої молоді, що перебуває у групі ризику.

На глобальному рівні проєкт приверне увагу соціуму до проблем ВІЛ-позитивних осіб та дасть змогу зробити акцент на важливості піклування про власне здоров’я та власну безпеку у сфері профілактики ВІЛ.

Що буде далі?
Далі також будуть реалізовуватися відкриті тренінгові заняття для молоді міста на постійній основі, аби охопити максимальну кількість молоді у сфері протидії ВІЛ.

Також ми сподіваємося, що ця ініціатива стане традиційною у межах нашої співпраці з партнерами і ми зможемо реалізовувати тренінгові заняття для їхньої цільової аудиторії регулярно.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 51

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту