Мистецькі автозупинки Кельменеччини

Мистецькі автозупинки Кельменеччини

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 79
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,84
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,17

Локація
Кельменецька селищна ТГ

Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
31 000 грн

Про що цей проєкт?
Цей проєкт є продовженням ідеї розпису арт-простору «На фонтані», який отримав перемогу у Буковинському культурному фонді. Наразі зупинки громадського транспорту мають стандартний вигляд, саме тому заплановано надати їм оригінальності з урахуванням культурних особливостей регіону.

Що плануємо робити?
Заплановано арт-облаштування павільйонів зупинок громадського транспорту в Кельменецькій селищній територіальній громаді. Для цього потрібно отримати необхідні дозволи та укласти договори, розробити дизайн та ескізи, набрати волонтерів, придбати матеріали та безпосередньо втілити проєкт. 

Буде розмальовано три автозупинки поблизу сіл Перківці, Бузовиця та Новоселиця, які розташовані на основних автошляхах громади.

Чого плануємо досягти?
Автозупинки набудуть креативного вигляду та задовольнять естетичні вподобання жителів громади та людей, які подорожують територією Кельменеччини. Такі зупинки будуть формувати у людей усвідомлення, що не потрібно смітити в громадських місцях, де гарно та чисто.

Що буде далі?
Вигляд автозупинок стимулюватиме як жителів громади, так і її керівників реалізувати схожі проєкти на інших локаціях.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 79 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,84 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,17

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту