«Попий водички»

«Попий водички»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 229
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,34
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 31,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,54

Локація
м. Чернівці

Дати реалізації
Липень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
39 207 грн

Про що цей проєкт?
Однією з невід’ємних складових сталого розвитку будь-якої громади є розвиток екології, яка включає в себе сортувально-сміттєві станції та питні фонтанчики. Це все формує екологічну інфраструктуру і робить життя громади здоровішим. У місті Чернівці наразі відсутня екологічна інфраструктура, а саме питні фонтанчики з якісною водою.

Ця ініціатива забезпечить чернівецьку громаду якісною питною водою з найкращими стандартами якості, що в майбутньому стане чудовою практикою в екологічному напрямку. 

Що плануємо робити?

Ми плануємо встановлення в Чернівцях двох питних фонтанчиків, які будуть повнісню оснащені очищувальними фільтрами і дадуть змогу людям пити якісну, очищену воду навіть на вулиці упродовж дня.

Чого плануємо досягти?
Завдяки встановленню цих питних зон буде розвиватись інфраструктура міста та екосвідомість громадян, люди матимуть змогу пити очищену воду, яка позитивно повпливає на їхнє здоров’я.

Що буде далі?
Питні фонтанчики надалі будуть функціонувати і приносити користь людям. Фонтанчики раз на три місяці будуть проходити всі перевірки води, щотижня працівники парку прибиратимуть біля фонтанчиків.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 229 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,34 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 31,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,54

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту