Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Доступна фізична терапія

Доступна фізична терапія

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 83

Локація
м. Чернівці

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
41 700 грн

Про що цей проєкт?
Чернівці стали першим містом в Україні, де офіційно зареєстрували першого пацієнта з Covid-19. На початок 2021 року в області зафіксовано майже 47 000 випадків інфікування, із них 41 312 пацієнтів одужали. Після стаціонарного лікування пацієнти повертаються додому, не маючи повноцінної підтримки від сімейного лікаря, зокрема щодо відновлення дихання, працездатності та іншого, тому цей проєкт підвищить поінформованість учасників щодо реабілітаційного процесу.

Тож мета проєкту – створити умови для надання безкоштовних послуг з відновного лікування людям, що перенесли COVID-19, а також для зменшення розвитку пост-ковідного синдрому.

Що плануємо робити?
Проєкт передбачає:
– Формування комплексу терапевтичних вправ для пацієнтів, що перенесли Covid-19;
– Закупівлю спортивного та медичного інвентарю;
– Створення та друк інформаційних бюлетенів;
– Створення трьох-чотирьох відеороликів із методикою проведення дихальної гімнастики, демонстрацією правильного виконання комплексу терапевтичних вправ та методиками самомасажу;
– Відбір та формування груп пацієнтів;
– Надання студентами безкоштовних реабілітаційних послуг: курсу дихальної гімнастики, масажу, комплексу терапевтичних вправ;
– Поширення матеріалів проєкту у соціальних мережах та у лікувальних закладах міста.

Чого плануємо досягти?
Завдяки безкоштовній фізичній реабілітації зменшиться кількість ускладнень у пацієнтів, покращиться їхній психологічний стан, покращиться та пришвидшиться ефективність праці.

Що буде далі?
Відеоролики, створені у межах проєкту, поширюватимуться в інтернет-мережі. Тобто усі охочі зможуть з ними ознайомитися і використати їх при потребі.

Після цього проєкту ми продовжимо розробляти та впроваджувати безкоштовні курси реабілітації пацієнтів з неврологічною патологією.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 83

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту