Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Стежками Хотинщини

Стежками Хотинщини

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 40

Локація
м. Хотин

Дати реалізації
Травень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
40 000 грн

Про що цей проєкт?
Розвиток екотуризму та зеленого туризму є одним із головних напрямів розвитку Хотинської територіальної громади. У місті Хотин є дендрологічних парк із зонами відпочинку для екотуризму з великою колекцією ексклюзивних насаджень, хвойних та квітучих дерев, але існує нагальна потреба популяризації парку для розвитку екотуризму та екоосвіти в громаді.

Тож мета проєкту – створити екостежку для туристів Хотинської громади для популяризації екотуризму в період відзначення 400-річчя Хотинської битви, аби підвищити туристичний потенціал громади.

Що плануємо робити?
У межах проєкту планується створити екологічну стежку, яка буде проходити через територію дендрологічного парку. Для цього потрібно привести стежку в належний стан, зокрема очистити її від сміття, скосити траву та чагарники, підсипати гравій тощо. Також передбачене встановлення інформаційних таблиць, які візуально продемонструють екологічну ситуацію в регіоні, проведення уроків з ековиховання та проведення екскурсій.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні прагнемо виховати в учнів толерантність до навколишнього середовища, популяризувати серед туристів екологічність відпочинку, запровадити постійні екскурсії та лекції з екоосвіти в громаді.

На глобальному рівні проєкт допоможе створити позитивний образ екоосвіти на території Буковини та спонукатиме до створення таких екостежок у всіх громадах Буковини.

Що буде далі?
Створена екостежка буде функціонувати на постійній основі, а екскурсії будуть проводитися регулярно. Відповідальність за догляд та благоустрій стежки бере на себе Хотинська міська рада, тому весь позитивний вплив буде зберігатися в довгостроковій перспективі. Сам проєкт буде діяти постійно. Планується також його розширення на інші громади Буковини.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 40

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту