«Соціальна підтримка»

«Соціальна підтримка»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 48
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,12
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 21,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 22,79

Локація
місто Хотин

Дати реалізації
Червень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
40 310 грн

Про що цей проєкт?
Станом на лютий 2021 року на обліку та обслуговуванні ЦНСП перебуває 1041 особа. Це люди, що належать до соціально незахищених верств населення – насамперед, літні люди, люди з інвалідністю та інші категорії осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та без сторонньої допомоги не в змозі вирішити свої проблеми із продавцями, виконавцями послуг або виробниками товарів. На допомогу їм приходять соціальні працівники.

Соціальні працівники Хотинської ТГ надають послуги соціального догляду вдома, що значно покращує та полегшує життя підопічних ЦНСП. Щоб відвідати людину і надати їх необхідні послуги, соцпрацівники змушені долати дорогу до підопічних пішки. Це доволі незручно і неефективно, адже більшість осіб проживають на великих відстанях одне від одного.

Тож метою пропонованого проєкту є покращення якості та оперативності надання соціальних послуг в Хотинській громаді, шляхом забезпечення велосипедами соціальних працівників, які здійснюють супровід соціально незахищених верств населення.

Що плануємо робити?
У межах проєкту планується придбати вісім велосипедів для соціальних працівників. Також буде проведено ряд заходів: велозаїзд, конкурс малюнків, лекції та уроки щодо булінгу в школі, під час яких люди зможуть поспілкуватися, знайти нових друзів за інтересами, отримати позитивні емоції та підтримку від інших учасників заходу. 

Чого плануємо досягти?
Очікується, що завдяки проєкту у Хотинській громаді розшириться сфера надання соціальних послуг. Серед цільової аудиторії проєкту є люди з інвалідністю, які мають проблеми з опорно-руховою системою. Завдяки реалізації проєкту вони зможуть робити замовлення та отримувати товари першої необхідності, не виходячи з дому.

Заходи, які будуть проведені в межах проєкту, об'єднають людей, дадуть змогу весело провести час, знайти нових друзів за інтересами, брати активну участь у культурному житті громади, сприятимуть згуртованості населення громади в цілому та стимулюють почуття приналежність представників нашої громади до спільного простору.

Що буде далі?
Проєкт буде сталим і після свого завершення, адже не буде потребувати додаткових коштів. Догляд за велосипедами буде здійснювати господарська група Хотинської міської ради.

Планується, що в майбутньому буде закуплена більша кількість велосипедів з корзинами за рахунок коштів місцевого бюджету або залучених грантових коштів. Велосипеди додатково будуть обладнанні медичним обладнанням, щоб надавати першу медичну допомогу людям. Такі заходи як конкурс малюнків, велозаїзд тощо проводитимуться щорічно, для участі в них будуть запрошені незахищені верстви населення суміжних громад для налагодження співробітництва між громадами.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 48 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,12 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 21,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 22,79

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту