Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Освітньо-мотивуючий простір просто неба «Green room»

Освітньо-мотивуючий простір просто неба «Green room»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 933

Локація
с. Тисовець

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
41 978 грн

Про що цей проєкт?
Рівень соціальної згуртованості серед мешканців громади погіршується, як і їх соціальна активність. Громадяни є пасивними у розв’язанні будь-яких питань, що стосуються життя у селі, а також не збираються на різні збори, не беруть активної участі в обговоренні проблем та їх вирішенні. Також погіршуються зв’язки взаємодії батьки-учні-школа, діти не мотивовані навчатися.

Але реалізація проєкту «Освітньо-мотивуючий простір просто неба» допоможе вирішити виявлені проблеми. Також допоможе створити єдиний у громаді мобільний простір для відпочинку та проведення дозвілля учасниками освітнього процесу, односельцями та жителями громади.

Що плануємо робити?
Метою проєкту є створення комфортного загальнодоступного освітньо-мотиваційного простору просто неба біля Тисовецького закладу освіти. Раз на тиждень у цьому просторі проводитимуть тренінг. Також тут проходитимуть сім уроків на тиждень згідно з календарно-тематичними планами вчителів. Серед іншого, простір стане локацією для громадських зборів та зібрань раз на місяць.

Чого плануємо досягти?
Завдяки реалізації цього проєкту учні та їхні батьки будуть проводити більше часу на свіжому повітрі, що позитивно впливатиме на стан їхнього фізичного здоров’я. 

Для дорослих проєкт створить зону для зібрань, зборів, на яких будуть обговорювати життя громади, ідеї та заходи для покращення рівня комфортності, що допоможе підвищити рівень соціальної згуртованості серед мешканців громади, а також соціальної активності.

Що буде далі?
Проєкт багаторічний та буде постійно використовуватися у весняно-осінній період для проведення уроків, заходів, свят та зустрічей, для дозвілля та відпочинку мешканців громади. Основні компоненти та обладнання будуть підтримуватися закладом освіти.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 933

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту