Майданчик «Країна мрій»

Майданчик «Країна мрій»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 746
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 17,39
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 47,72

Локація
с. Снячів

Дати реалізації
Травень 2021 – жовтень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 640 грн

Про що цей проєкт? 
У селі Снячеві є потреба у встановленні ігрового середовища, адже на його території немає жодного ігрового елементу для дітей. Відповідно, діти та батьки села не мають можливості для відпочинку та дозвілля. Тож метою проєкту є створення комфортних умов для здорового та активного дозвілля дітей різного віку. Для цього у громаді пропонують встановити дитячий майданчик.

Що плануємо робити?
Після вибору місця та встановлення дитячого майданчику на його території планують проведення низки масових заходів:
– Відкриття майданчика;
– Святкування Дня захисту дітей;
– Проведення Дня села;
– Відзначення Дня довкілля;
– День Матері – свято для матусь;
– День Захисника України;
– Конкурс на найкращу колядку та щедрівку.

Чого плануємо досягти?
Діти матимуть ігрове середовище для інтелектуального та фізичного розвитку. Наявність майданчика сприятиме реалізації дошкільним підрозділом навчальної та виховної мети в повній мірі. На глобальному рівні про створення майданчика завдяки соціальним мережам дізнається значна кількість громадян, що сприятиме реалізації схожих проєктів.

Що буде далі?
Ініціативна група склала правила поведінки та техніки безпеки на дитячому майданчику. Учасники ініціативної групи беруть на себе відповідальність за збереження майданчика.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 746 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 17,39 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 47,72

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту