Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Вуличний кінотеатр «Кіносвіт»

Вуличний кінотеатр «Кіносвіт»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1287

Локація
м. Новодністровськ

Дати реалізації
Червень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
115 172 грн

Про що цей проєкт?
Через невелику кількість населення, у нашому місті немає жодного кінотеатру, де можна було б переглянути улюблений фільм. До того ж, дуже обмежений вибір місць відпочинку як для молоді, так і дорослих. За браком місць культурного відпочинку, молодь обирає для свого дозвілля інші локації, які несуть в собі певну небезпеку – дахи, закинуті будівлі, – що веде до збільшення кількості травматизму або й трагічних випадків. Також у цих відлюдних місцях молодь має зможу вживати алкоголь, наркотики та палити.

Тож на меті у проєкту створити умови для вуличного кінотеатру в Новодністровську, де щотижня впродовж літнього періоду відбуватиметься безкоштовний показ фільмів та відеосюжетів інформаційно-просвітницької тематики, спрямованих на формування здорового та активного способу життя.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано облаштування локації для проведення кінопоказів, їх організація, гуртування спільноти довкола кінопоказів у соціальних мережах, де повідомлятимуть афішу, а також проводитимуть опитування. Кіноперегляди заплановано проводити щосуботи протягом липня-серпня (за можливості вересня). Окрім власне кіно, показуватимуть соціальну рекламу для просвіти громадян.

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту у місті з’явиться новий громадський культурний простір, який буде розташований поруч з центральною алеєю міста; вирішиться питання з відсутністю кінотеатру у місті Новодністровськ; мешканці матимуть змогу долучатися до громадської роботи при організації кінопоказів; проводитиметься просвітницька робота; згуртовуватимуться місцеві жителі міста; творчі люди матимуть можливість використати «сцену» кінотеатру для проведення літературних вечорів, невеликих концертів.

Що буде далі?
Щоб проєкт діяв на постійній основі під час весняно-осіннього періоду, плануємо внести доповнення до Положення про міську Молодіжну Раду, де прописати зобов'язання для її членів – щотижня проводити кінопокази на території «вуличного кінотеатру» за належних погодних умов.

Створені умови кінотеатру можна використовувати для проведення тренінгів на свіжому повітрі. Також розглядаємо можливість проведення у медійній зоні не тільки кінопоказів, а й лекцій, літературних читань, концертів, вуличних вечірок.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1287

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту