Еко-альтанка у дворику бібліотеки

Еко-альтанка у дворику бібліотеки

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 649
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,13
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,46

Локація
м. Чернівці

Дати реалізації
Липень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
31 895 грн

Про що цей проєкт?
У нас, як і в багатьох інших громадах, люди з низькою екосвідомістю та мало закладів для дітей, які спрямовані на ековиховання, тому бібліотека хоче провести цикл заходів на екологічну тематику під відкритим небом. Навчаємо дітей та при цьому вчимося самі. На базі нашої бібліотеки та бібліотек області організовано та проведено різноманітні заходи: бесіди, конкурси, екотурніри, зустрічі з письменниками, читання та презентація книг на екологічну тематику.

Тож облаштування екоальтанки у дворику бібліотеки для дітей міста Чернівці є наступним логічним кроком. Спільна робота над альтанкою допоможе зацікавити і залучити дітей громади до екоспрямованих заходів.

Що плануємо робити?
Після встановлення та відкриття альтанки планується серія заходів, серед яких:
– Еко-читання «Чисте місто починається з тебе»;
– Еко-вікторина «Водні ресурси – артерії життя»;
– Еко-роздум «Екологічне майбутнє: чи є воно?»;
– Еко-урок «Наш виклик або як розвиватись у стилі Еco-mind»;
– Еко-квест «Екологічний спосіб життя: Міф чи реальність»;
– Виготовлення кошика з паперової лози;
– Виготовлення прикрас для волосся (зі старих джинсів);
– Виготовлення вази у техніці декупаж (з використаної пляшки);
– Виготовлення годівнички з пластикових кришечок;
– Акція «Подаруй хвилини щастя».

Чого плануємо досягти?
На сталому рівні привчаємо дітей турбуватися про природу, викидати сміття у спеціально відведені для цього місця та бережно ставитися до всього живого, що нас оточує. Учасники проєкту, які будуть регулярно бачити приклади екологічних дій, будуть більш відкритими до змін. Проєкт прищепить дітям корисні екозвички, як-от сортування сміття, відмова від пластику, ресайклинг.

Що буде далі?
Еко-альтанка буде діяти постійно та стане альтернативним простором під відкритим небом. Тут будуть проводитися різноманітні екозаходи. Такий простір надасть можливість проводити роботу з дітьми серед природи. Бібліотекарі будуть дбати та доглядати за новою локацією.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 649 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,13 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,46

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту