Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Спортивний майданчик для дітей та сільської молоді

Спортивний майданчик для дітей та сільської молоді

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 321

Локація
с. Кліводин

Дати реалізації
Липень – серпень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
43 684 грн

Про що цей проєкт?
У селі Кліводин проживає 187 дітей шкільного віку та близько сотні молодих людей, багато з них люблять займатися спортом. Родом з нашого села Іван Гешко, відомий бігун, який своїм прикладом надихає молодь до активних заняття спортом. У селі є футбольна команда, школярі та молодь беруть участь у спортивних змаганнях міського та обласного рівня. Учні школи неодноразово виборювали призові місця на районній спартакіаді з легкої атлетики, бігу, спортивних ігор.

При школі є спортивний майданчик, але він недостатньо укомплектований, демонтовано технічно несправні бруси, гімнастичну колоду, відсутні сучасні спортивні тренажери. Організувати членів сільської громади для створення спортивного майданчика на пришкільній площадці, для активного заняття спортом дітей та молоді села Кліводин.

Що плануємо робити?
У межах проєкту планується придбання матеріалів для брусів та спортивної колоди для пресу. Після закупів тренажерів буде організовано «Толоку» для встановлення спортивних снарядів та тренажерів. Також відбудеться урочисте відкриття спортивного майданчика.

Чого плануємо досягти?
Встановивши власними силами придбані спортивні снаряди, молодь села буде мати можливість активно займатися спортом. Це, своєю чергою, позитивно впливатиме на стан здоров’я сільської молоді. На глобальному рівні проєкт сприятиме згуртуванню сільської молоді навколо вирішення проблем громади.

Що буде далі?
Після завершення проєкту всі матеріальні цінності будуть взяті на баланс Кліводинського ЗЗСО. Тренажери та спортивні снаряди будуть використовуватися для проведення фізкультурно оздоровчих заходів для дітей та молоді села. Буде здійснюватися регулярний технічний огляд на придатність до безпечного використання спортивних споруд, у разі потреби, буде здійснюватися технічне обслуговування та ремонт.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 321

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту