Рекреація – сучасний відпочинковий осередок

Рекреація – сучасний відпочинковий осередок

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 207
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,83
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,49

Локація
Кіцманська ТГ

Дати реалізації
Червень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
49 301 грн

Про що цей проєкт?
Кліводинський ЗЗСО І–ІІ ступенів Кіцманської територіальної громади має позитивний імідж в громаді. Тут постійно проводяться заходи спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази для покращення умов навчання та дозвілля для учасників освітнього процесу. Школа стара, тому у 2019 році проведено реконструкцію закладу та добудовано допоміжне приміщення для занять спортом, відпочинку і навчання учнів. Зараз необхідно завершити облаштування рекреаційної зони, аби з нового навчального року всі учасники освітнього процесу мали змогу проводити змістовне дозвілля на перервах та в позаурочний час в сучасному відпочинковому осередку.

Що плануємо робити?
Планується покращити умови відпочинку та дозвілля учасників освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти села Кліводин Кіцманської територіальної громади, шляхом облаштування приміщення рекреації до початку нового 2021/2022 навчального року. Протягом навчального року планується проведення заходів змістовного дозвілля.

Чого плануємо досягти?
В облаштованому приміщенні будуть проводитись заняття з органами учнівського самоврядування, зустрічі з батьками, різноманітні виховні заходи, спілкування з педагогом-організатором, зустрічі з цікавими людьми. Відпочинок школярів на перервах та позаурочний час буде більш змістовним та цікавим.
 

На глобальному рівні: покращиться рівень вихованості, креативності дітей шкільного віку, будуть розвиватися їх таланти та здібності. Покращиться громадська активність наступного покоління.
 

Що буде далі?
Приміщення рекреації буде використовуватись надалі для дозвілля та відпочинку учнів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 207 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,83 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,49

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту