Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Цикл фотосесій та фотовиставок «Невидимі»

Цикл фотосесій та фотовиставок «Невидимі»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 10

Локація
смт Сосниця

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
35 940 грн

Про що цей проєкт?
Цільова аудиторія проєкту є фактично «невидимими» під час повсякденного життя. Це діти з інвалідністю, люди похилого віку, учасники бойових дій та ветерани АТО/ООС. Ці люди не можуть реалізувати себе, не отримують підтримку в суспільстві, і як наслідок такої ситуації – все це призводить до пасивності громади, невпевненості в собі, замкнутості і неможливості отримати допомогу в критичній ситуації.

Мета цього проєкту – організувати та провести 15 фотосесій та фотовиставку для сімей, які мають дітей з інвалідністю, учасників АТО та їх сімей, сімей які опинилися в складних життєвих обставинах, осіб з ментальними порушеннями та їх сімей. Проєкт покликаний виявити їх проблеми, налагодити ефективну комунікацію з ними та налагодити систему заходів, яка підвищить їх соціалізацію серед інших мешканців громади.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо провидити фотосесії 3 рази на місяць та виставки фоторобіт.

Чого плануємо досягти?
Проєкт дозволить учасникам отримати професійну родинну фотосесію та пам'ятні фотокартки. Мешканці громади з цільових груп проєкту завдяки спілкуванню зможуть відчути, значимість їх проблем та залученість до життя громади.

Що буде далі?
Організатори та партнери проєкту передадуть отримане обладнання до КУ «Центр надання соціальних послуг Сосницької селищної ради» разом з напрацьованими механізмами реалізації, а на початкових етапах супроводжуватимуть подальшу реалізацію поза межами проєкту.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 10

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту