Молодіжні сканді-тури Чернігівщиною

Молодіжні сканді-тури Чернігівщиною

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 929
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 29,43
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,43

Локація
м. Ніжин, м. Батурин, с. Качанівка, смт Седнів

Дати реалізації
Січень – червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 300 грн

Про що цей проєкт?
В ході нашого дослідження, ми виявили, що у зв’язку з карантинними обмеженнями та дистанційним навчанням в період пандемії Covid – 19, серед молоді міста Ніжин сильно знизився рівень фізичної активності. Люди були обмежені в пересуванні та заняттях у фітнес залах та спортивних гуртках.

Мета проєкту – провести шість сканді-турів з елементами скандинавської ходьби історичними локаціями Ніжина та Чернігівщини, підвищити фізичну активність та психоемоційний стан молоді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести три сканді-тури для молоді, а також випустити рекламні проморолики про тури. Ми зібрали викладачів навчальних закладів для супроводу. 

Заходи в межах проєкту будуть наступними:
– Проведення трьох сканді-турів для молоді в супроводі викладачів навчальних закладів по м. Ніжину;
– Підготовка, формування групи та організація виїзного сканді-туру з Ніжина до Батурина;
– Підготовка, формування групи та організація виїзного сканді-туру з Ніжина до Седнів;
– Підготовка та проведення зустрічей (онлайн та офлайн) для ділення враженнями молоді та викладачів про  сканді-тури Чернігівщиною, ознайомлення з новим туристичним продуктом цільових аудиторій навчальних закладів в інших містах України.

Чого плануємо досягти?
На глобальному рівні проєкт сприятиме соціальній згуртованості громади, створить міжкультурний діалог між молоддю та людьми старшого віку, зміцненню ментального здоров’я населення в умовах соціального дистанціювання.

На локальному рівні проєкт допоможе зміцнити здоров’я учасників проєкту, посилити співпрацю між закладами культури міста, громадськими діячами та органами місцевого самоврядування, культурному й патріотичному розвиткові.

Що буде далі?
Після завершення проєкту плануємо налагодити співпрацю з навчальними закладами з інших територіальних громад, щоб залучити молодь до рухової активності та пізнання історії рідного краю з використанням фото та відеороліків, залучення громадкості до ютуб-каналу проєкту.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 929 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 29,43 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,43

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту