Безпека на дорозі – запорука здорового життя

Безпека на дорозі – запорука здорового життя

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 26
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,82
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 51,32

Локація
м. Ніжин

Дати реалізації
Січень – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
26 550 грн

Про що цей проєкт?
Останніми роками у Ніжині зростає кількість ДТП. Лише за 2020 зафіксовано 102 таких випадки. Основна причина їх виникнення – порушення правил дорожнього руху. Серед постраждалих не лише дорослі, а й школярі. У школах учням пояснюють правила дорожнього руху, але зазвичай вчителі на уроці використовують стару методику викладання, для учнів вона нудна та не цікава.

Мета цього проєкту –  провести інтерактивні ігри-лекції та покращити знання ПДР серед учнів, підвищити рівень безпеки на дорогах.

Що плануємо робити?
В межах проєкту у період з січня по травень 2022 року плануємо провести ігри–лекції. До цих заходів плануємо залучити двох співробітників поліції, учнів молодших класів, вчителів, а також представників Молодіжної ради Ніжинської міської ОТГ.  Також плануємо зняти соціальний відеоролик, мета якого – популяризація використання світловідбивачів.

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту має зменшитися статистика ДТП за участі школярів, а вчителі опанують нову методику викладання ПДР у школах. 

Що буде далі?
У Ніжині здійснюється розробка концепції розвитку велоінфраструктури міста, у межах якої буде прописаний освітній компонент, який спрямований на пропаганду вивчення ПДР для школярів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 26 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,82 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 51,32

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту