«Діти за чисте довкілля»

«Діти за чисте довкілля»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 120
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,80
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 44,80

Локація
Варвинська ТГ

Дати реалізації
Січень – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
У Варвинській громаді серед населення немає звички сортувати сміття. Накопичення сміття, відсутність належних умов для сортування твердих побутових відходів – все це негативно впливає на довкілля та псує естетику території. Для того, щоб бізнесу було вигідно переробляти українську вторсировину, необхідно створити умови, при яких громадяни почнуть сортувати сміття. Потрібно забезпечити можливість людей сортувати сміття окремо, створити потрібну інфраструктуру.

Мета цього проєкту – сформувати культуру правильного поводження з відходами, встановити 12 комплектів євроконтейнерів для роздільного збору сміття в школах та дитячих садках, і таким чином покращити стан навколишнього середовища громади.

Що плануємо робити? 
В межах проєкту плануємо встановити 12 комплектів євроконтейнерів для роздільного збору сміття в дошкільних та загальноосвітніх закладах, провести інформаційно-роз’яснювальні уроки, і один святковий відкритий урок для дітей дошкільного та шкільного віку.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: діти стануть більш відповідальними у роздільному збиранні побутових відходів та матимуть шанс особисто впливати на якість довкілля. 

На глобальному рівні: знизиться рівень забруднення навколишнього середовища, повітря буде більш чистим, покращиться екологія держави.

Що буде далі?
У перспективі цільова аудиторія проєкту слідкуватиме за станом контейнерів для роздільного збору відходів, належно використовуватиме інвентар та правильно поводитиметься з відходами.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 120 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,80 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 44,80

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту