Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Економічна ігротека

Економічна ігротека

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 947

Локація
м. Прилуки

Дати реалізації
Березень – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
35 366 грн

Про що цей проєкт?
За відгуками батьків та випускників загальноосвітніх закладів міста Прилуки, яких загалом нараховується 11, у шкільній навчальній програмі недостатньо уваги приділено економічним дисциплінам та практиці, які б готували молоде покоління до дорослого життя. За спостереженнями педагогів у переважній більшості старшокласників міста формується уявлення, що економічні та фінансові дисципліни – теоретичні, без практичної основи.

Мета цього проєкту – створити ігровий простір з набором тематичних настільних ігор у читальній залі міської центральної бібліотеки, і таким чином підвищити рівень економічних знань та навичок з фінансової грамотності старшокласників.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо організувати ігри в закладах освіти та провести анкетування старшокласників за результатами ігрової діяльності (з урахуванням ситуації з COVID-19). Окрім цього влаштуємо презентацію-обговорення для педагогів міста щодо досвіду та можливостей використання настільних економічних ігор.

Чого плануємо досягти?
У межах проєкту за допомогою ігрових інструментів бізнес-освіти ми створимо умови для старшокласників для вивчення базових економічних знань та розвитку критичного й системного мислення у фінансових питаннях.

У глобальному контексті проєкт покликаний сприяти формуванню свідомих й відповідальних представників молоді, які мають всі необхідні навички для працевлаштування, отримання гідної роботи та занять підприємницькою діяльністю.

Що буде далі?
Ігротека настільних ігор буде використовуватись у подальшому старшокласниками та вчителями, тренерами для формування й закріплення навичок та знань у сфері економіки та фінансової грамотності. Закріплені навички допоможуть краще інтегруватися у доросле життя.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 947

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту