Зона відпочинку «Декоративна водойма»

Зона відпочинку «Декоративна водойма»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 91
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,88
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 27,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 30,38

Локація
смт Варва

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
За проведеним опитуванням, мешканцям смт Варва потрібен креативний простір для відпочинку дітей та дорослих. Зайнятість, завантаженість різного роду інформацією та карантинні обмеження вплинули на згуртованість громади, погіршили стан здоров’я. У Варві немає місць, які були б сучасно та креативно облаштовані, де могли б збиратися люди різного віку та проводити разом час.

Мета цього проєкту – створити креативну зону відпочинку «Декоративна водойма» для комфортного сімейного відпочинку, підвищення рівня здорового способу життя.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести масовий захід до відкриття зони відпочинку «Декоративна водойма» з ласощами та подарунками.

Чого плануємо досягти?
В смт Варва буде нова приваблива локація, у мешканців з’явиться нове, безпечне та комфортне місце активного відпочинку. На локальному рівні ми створимо нову платформу для спілкування людей всіх вікових категорій.

На глобальному: підвищиться рівень згуртованості односельців, діти та батьки більше проводитимуть час разом.

Що буде далі?
На території зони відпочинку «Декоративна водойма» постійно проводитимуться різноманітні масові заходи. Зону обслуговуватимуть за рахунок коштів місцевого бюджету.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 91 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,88 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 27,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 30,38

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту