НадзвиЧАЙний_BookRoom

НадзвиЧАЙний_BookRoom

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 85
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,69
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,19

Локація
м. Ніжин

Дати реалізації
Листопад 2021 – червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 000 грн

Про що цей проєкт?
У місті Ніжині популяризація літератури та книжкового дозвілля серед молоді проводиться багатьма інституціями, однак на перших позиціях знаходяться Ніжинська центральна бібліотека та Ніжинський міський молодіжний центр. Основною проблемою є те, що молоді люди не обирають читання книг як вид власного корисного дозвілля і не мають зручного доступу до цікавої літератури.

Мета цього проєкту – провести літературні зустрічі та збільшити асортимент книжкового простору Молодіжного центру сучасною літературою, об’єднати молодь, яка цікавиться літературою та популяризувати творче дозвілля та самореалізацію.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проведення літературних зустрічей, створення спільної збірки поезії та прози молоді Ніжинської територіальної громади, а також проведення фото-челенджу #яЧИТАЮ_аТИ?

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту дозволить об’єднати літературну спільноту з молодих людей, які пропагуватимуть читання книжок. Створення спільної збірки поезії та прози молоді Ніжинської територіальної громади дозволить згрупувати творчість молодих авторів у одному виданні, популяризувати їх напрацювання та змотивувати молодь займатися літературною творчістю.

На глобальному рівні – проєкт стане прикладом тісної співпраці між місцевою владою, бібліотекою, молодіжним центром та громадською організацією.

Що буде далі?
Проєкт включає закупівлю нової літератури, що знаходитиметься в Ніжинському міському молодіжному центрі і поза завершенню проєкту всі бажаючі відвідувачі матимуть змогу користуватися творами художньої літератури. Також ми запланували проведення подальших літературних зустрічей. Спільну збірку поезій та прози ми поширимо у закладах освіти, позашкілля та інституціях, які працюють з молоддю.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 85 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,69 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,19

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту