Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Почуй мене»

«Почуй мене»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 538

Локація
м. Ніжин

Дати реалізації
Січень – червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
45 300 грн

Про що цей проєкт?
За статистикою, в Україні кожна десята людина з порушенням слуху. Ніжинська територіальна організація українського товариства глухих (УТОГ) налічує 400 осіб, з яких 100 проживають в м. Ніжині. У нечуючих людей найбільша проблема – це комунікація з оточуючими, включеність в життя громади. Щодня люди з порушенням слуху стикаються з безліччю проблем – від спілкування та дзвінків по телефону до отримання належних послуг у державних установах. Дуже важливо, щоб такі люди мали можливість поспілкуватися з юристом, лікарем, патрульним та поліцією, отримати правову інформацію у повному обсязі, захистити свої права, фахівцем соціальної служби, у сферах надання послуг – кафе, ресторани, перукарні, супермаркети, розважальні центри.

Мета проєкту – навчити жестовій мові на базі Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя майбутніх соціальних працівників, працівників в інклюзивному просторі, молодіжних працівників, поліцейських, медиків, журналістів та громадських активістів, щоб покращити комунікацію з людьми з порушеннями слуху.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести 16 занять з метою вивчення жестової мови на такі теми:
– Дактильна абетка. Числові позначення;
– Привітання, знайомство. Займенники, питання;
– Дні тижня. Час. Календар та пори року;
– Люди: родинні зв’язки і професії;
– Напрямок. Емоції бажання. Кольори;
– Прикметники;
– Жести на позначення дій. Дієслова;
– Школа, освіта;
– Медицина. Тіло людини, здоров’я;
– Поліція. Безпека;
– Будинок. Домашні речі;
– Природа. Природні явища;
– Місто, село. Держава і світ;
– Транспорт. Заклади, установи, організації;

Також ми плануємо провести фотосесію, макетування та виготовлення азбуки, практичне заняття з нечуючими людьми, майстер-клас із розмалювання еко-сумок з нечуючими людьми.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні – в Ніжинській громаді проєкт допоможе людям з порушенням слуху включитися в суспільне життя, впливати на економічне, соціальне та політичне життя країни, на інклюзивну та якісну освіту, сприятиме можливостям навчання протягом усього життя, забезпечить рівний доступ до всіх рівнів освіти.

На глобальному рівні проєкт сприятиме безперервному, інклюзивному та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній роботі для всіх, у тому числі для людей з інвалідністю, і рівної оплати за роботу рівної вартості.

Що буде далі?
Проєкт триватиме до кінця 2022 року, Ніжинська міська рада фінансуватиме послуги фасилітатора на третій набір учасників проєкту.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 538

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту