Спортивно-ігрова локація

Спортивно-ігрова локація

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 268
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,49
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 22,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 30,49

Локація
смт Варва

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 000 грн

Про що цей проєкт?
У Варвинській громаді зростає кількість дітей, які ведуть малорухливий спосіб життя та віддають перевагу різного роду девайсам та гаджетам. Сучасні діти потребують сучасного простору для проведення свого вільного часу з користю для здоров’я та фізичного розвитку.

Мета проєкту – створити спортивно-ігрову локацію на території Варвинського скверу «Казкове містечко» для підвищення рухової активності дітей шкільного віку.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести навчально-показові заняття за участю школярів та працівників освіти, а також організувати масовий захід – Свято відкриття ігрового мотузяного комплексу.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні – буде створено спортивно-ігрову локацію для дітей, збільшиться рівень рухової активності.

На глобальному рівні – підвищиться рівень згуртованості серед молодшого покоління, підвищиться рівень здорового населення, знизиться ріст захворюваності.

Що буде далі?
У перспективі цільова аудиторія проєкту на громадських засадах слідкуватиме за станом ігрового мотузяного комплексу. Тут проводитимуть різноманітні спортивні та ігрові заходи.

Ми популяризуватимемо проєкт для зацікавлених сторін (депутати, спонсори, благодійники, бізнес) для подальшого розширення та оновлення спортивної чи ігрової зони.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 268 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,49 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 22,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 30,49

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту