JigSAW Studio

JigSAW Studio

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 73
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,31
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 47,81

Локація
м. Ніжин

Дати реалізації
Жовтень 2021 – червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
39 150 грн

Про що цей проєкт?
У місті Ніжині є багато різних студій, однак немає курсів з художнього випилювання лобзиком та художньої обробки деревини в цілому. Заходи в межах цього напрямку обмежуються лише уроками трудового навчання в школах та практичними заняттями студентів певних спеціальностей. І у першому, і у другому випадках це закрите для широкого загалу та носить обов'язковий характер – тому не можна з упевненістю говорити про справжнє зацікавлення учнів та студентів у цьому виді творчості на таких заняттях.

Мета проєкту – провести майстер-класи у створеній мобільній майстерні та згуртувати творчу спільноту прихильників художнього випилювання лобзиком, популяризувати обробку деревини серед учнів та студентів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проведення мінімум п’яти майстер-класів з художнього випилювання лобзиком, конкурс на найкращу роботу, а також майстер-клас із розпису еко-торбинок.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні вдасться об’єднати спільноту прихильників художнього випилювання лобзиком та створити простір для оффлайн-спілкування між ними, в громаді буде створена мода та попит на вироби виконані технікою художнього випилювання лобзиком.

На глобальному рівні – проєкт допоможе популяризувати техніку художнього випилювання лобзиком як мистецтва та виду корисного і змістовного дозвілля, допоможе посилити співпрацю між владою, громадським сектором та освітніми установами для реалізації проєктів, які враховують спільні інтереси.

Що буде далі?
Реалізація проєкту «JigSAW Studio» дозволить створити мобільну майстерню на базі Молодіжного центру на постійній основі. Подальшими кроками стануть масштабування та вдосконалення майстерні, реалізація дотичних до цього напрямку проєктів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 73 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,31 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 47,81

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту